Hakkımızda

Otomotiv sektörünün yeni gelişmeye başladığı yıllardan beri tamir ve bakım hizmeti sunan Ayaz İstanbul Volvo özel servis, gelişen teknoloji birlikte kendini yenileyerek günümüzdeki konumuna gelmiştir.

Hizmet anlayışını üst düzey kaliteden yana belirleyerek her dönem sektörün en iyilerinden biri olmak başlıca vizyonumuzdur.  Arıza tespit ve bakımında en verimli sonuçları verebilecek teknolojik yenilikleri vakit kaybetmeden bünyemize katıyoruz.

Tecrübeli ancak teknolojik yeniliklerle uyumlu personelimiz ile sizlere Volvo araçların bakımı, arıza tespiti ve tamiri gibi alanlarda hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Her zaman çözüm odaklı ve öngörülebilir bakış açısından hareketle, aracınızda arızaya sebebiyet verebilecek tüm faktörleri teknolojik cihazlarla değerlendiriyoruz. Bizi farklı bir arıza veya bakım nedeniyle tanımış olsanız bile, olası sorunların önceden önlenmesi adına gerekli uyarı ve istişareleri yapacak önemli bir vizyona sahibiz.

Servisimizde yapılan tüm işler kayıt altına alındığı için, ileri de yaşayabileceğiniz sıkıntılarda sorunun geçmişini bulmayı kolaylaştıran hizmetler sunuyoruz. Kısacası “Profesyonel” kelimesinin içermiş olduğu tüm anlamlara emeğimizi de katarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.