Ayaz Oto Özel Volvo Servisi

Ayaz Oto Özel Volvo Servisi

Ayaz İstanbul özel Volvo servisi, sizler için en kalitesini en uygun fiyatlara sunmaya devam ediyor. İşçilik ve tercih edeceğiniz malzeme kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren servisimiz, İstanbul ve hatta çevresinde en fazla tercih edilen özel servislerden biri olmuştur.

Firmamızın tercih edilmesinin en önemli nedeni şüphesiz ki aracınıza verdiğiniz değeri anlamamız ve her zaman için can ve mal güvenliğinizi düşünerek hizmet vermemizdir. Bunların sağlanması için de profesyonel çalışma hayatında edinilmiş tecrübeler büyük önem taşıyor.

Tecrübe ve Yenilikçi Anlayış ile İstanbul Volvo Özel Servisi

Volvo araçların tamir ve bakımları ile alakalı tüm yenilikçi teknolojiler ile kısa sürede uyum sağlıyoruz. Elde ettiğimiz teknolojik imkânları geçmiş tecrübelerimiz ile harmanlayarak, özellikle teknik arızalar konusunda müşterilerimize en verimli çalışmaları sunuyoruz.

Geçmişte edinilen tecrübeyi geleceğin mimarı olan teknolojik ürünlerle bütünleştiren Ayaz Volvo özel servis, işçilik kalitesiyle müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Tüm Volvo Araçlar İçin Volvo Özel Servis Hizmeti

Eski ve en yeni modellerde dâhil olmak üzere Volvo markasına ait tüm modeller için istisnasız hizmet sağlıyoruz.

Volvo V70, Volvo V50, Volvo S40, Volvo C30, Volvo C70, Volvo V90, Volvo XC60, Volvo S90, Volvo XC40 gibi tüm Volvo binek ve SUV modelleri için aracınızın model yılı ne olursa olsun firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Orijinal ve Yan Sanayi Yedek Parçalar

Sizlerin tercihine göre İstanbul Volvo özel servisi olarak yedek parça ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunuyoruz. Tavsiyelerimiz parçanın önemine göre değişkenlik gösterirken müşteri talebine göre orijinal ve yan sanayi yedek parça teminiyle de hizmetimizi sürdürüyoruz.  Ayrıca isteyen müşterilerimiz için orijinal çıkma parça temin hizmetimizde, parça stoklarına göre verdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor.

Ayaz Oto Özel Volvo Servisi